🇬🇧 9×12 Kyiv Photo Club

Київський Фотоклуб «9×12» («Дев’ять на дванадцять») з’явився в Києві в січні 1997 року під час нетривалого видання однойменного фотографічного журналу. Числа в його назві відповідали найменшому формату чорно-білого фотопаперу для аматорських знімків і розміру великих професійних слайдів. На клубних зустрічах відбувається обговорення фоторобіт і проходять заняття навчальної групи.

Учасниками – є люди різного віку та професій. Надіємось, що фотоклуб буде поповнюватись творчими та енергійними людьми, а для теперішніх учасників стане гарною платформою для саморозвитку та реалізації.

Основним напрямком діяльності є неформальна освіта та спілкування, навчальні фотопоїздки, організація фотовиставок учасників і співпраця із фотоорганізаціями України та зарубіжжя. За останні 5 років встановились дружні відносини із фотоклубами України, Польщі, Словаччини, Чехії.
У 2012 році клубу виповнилось 15 років. Започаткував і керував ним Андрій Чекановський, із вереня 2011 року керівником є Ніна Ліщук.
Отже, якщо ви обожнюєте спостереження за навколишнім світом та цікавитесь тим, як його можна зафіксувати за допомогою фотокамери, ласкаво просимо до фотоклубу «9х12»!

З вересня по травень, щоп’ятниці з 19.00 в клубі «9×12» проходять навчальні заняття та обговорення робіт. Приблизно раз на місяць влаштовуються спільні виїзди на фотосесії. Клуб відвідують не лише фанати художньої світлопису, але і шанувальники сімейної зйомки на пам’ять, бажаючі навчитися фотографічному «правопису» або примножити свої знання. Навчання тут безкоштовне, існує невеликий членський внесок.

«9×12» знаходиться по вул. Академіка Корльова 5а, в приміщенні Клубу «Берегиня» (корпус пенсійного фонду).