Партнери та спонсори 
Щорічного всеукраїнського фестивалю фотографії #UkrainianPhotoCamp
Партнери та спонсори
Щорічного всеукраїнського фестивалю фотографії #UkrainianPhotoCamp`19
 • Національне географічне товариство (англ. National Geographic Society) — одна з найбільших наукових і освітніх організацій. Було засноване 27 січня 1888 року у Вашингтоні, США. Засновниками стали 33 дослідники, які отримали запрошення обговорити «доцільність організації товариства, що сприяє примноженню та поширенню географічних знань», серед них були — Адольф Вашингтон Грилі, Гардінер Грін Хаббард, Джордж Кеннан, Вільям Долл та інші.
 • Київська друкарня пропонує повний спектр поліграфічних послуг.
 • Корпорація Ке́нон (англ. Canon Inc., яп. キヤノン株式会社), головний офіс якої розташований в Токіо (Японія), — один зі світових лідерів в області створення цифрового обладнання для користувачів як для офісів так і для домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції в сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. В наш час освоює високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи цінні комерційні рішення. Canon Ukraine є частиною Canon Europe, яка налічує близько 11 000 співробітників в регіоні EMEA. Наша глобальна компанія, заснована в Японії в 1937 році з метою виробництва камер кращої якості. Наша пристрасть до Сили зображення допомогла нам стати світовим лідером в області рішень для візуалізації для споживачів та підприємств. Ми інвестуємо значні кошти в I & D для вдосконалення можливості зростання та процвітання творчості наших клієнтів. Починаючи від фотографів-аматорів і закінчуючи професійними компаніями друку, ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати свою пристрасть до зображення. Ми вважаємо, що ми завжди повинні враховувати інтереси суспільства і навколишнього середовища і пишаємося нашою корпоративною філософією: "жити і працювати разом на загальне благо.
 • Benro (Benro Precision Machinery) заснувалася в 1996-му році і, співпрацюючи з японським підприємством, стала виробляти професійні штативи для фотоапаратури. У 2002-му році компанія розробила свій власний товарний знак і почала торгувати низкою товарів під назвою Професійні головки і штативи BENRO. Завдяки інноваційному інструментарію, правильної механічній обробці і відмінно навченому колективу розробників і дизайнерів компанія Benro безперервно вдосконалює свій товар. Benro (Benro Precision Machinery) – китайський виробник фотоаксесуарів. Компанія була заснована в 1996 році. Спочатку просто займалася виробництвом штативів для сторонніх виробників. Однак в 2002 з'явилася власна торгова марка і почалося виробництво штативів та аксесуарів до них. Головний офіс компанії розташований в Таньжоу, Китай. Є власна фабрика, де виробляється фірмова продукція. Сьогодні марка Benro відома у всьому світі завдяки своїм фото- і відео-штативам, запатентованих голівках до них, а також різних аксесуарів. Штативи Benro набули популярності серед фотографів завдяки своїй легкій вазі, але при цьому надійної конструкції, виконаної з якісних матеріалів.
 • Ки́ївський націона́льний університе́т техноло́гій та диза́йну (КНУТД) — вищий навчальний заклад в Україні IV рівня акредитації, заснований 1930 року. В університеті навчається більше 10 тис. Київський національний університет технологій та дизайну увійшов у рейтинг «ТОР-100 кращих дизайнерських шкіл світу» і посів 71 місце[2]. Крім того, в цьому рейтингу університет є єдиним представником ВНЗ України і навіть Східної Європи
 • Створена в 2008 році туристична фірма "ВЕСТА ТРЕВЕЛ" закріпила за собою репутацію надійної компанії, якій під силу виконати замовлення будь-якої складності. Засновниками стали люди, які мають багаторічний досвід роботи в туризмі і бажання присвятити себе саме сфері туризму. "ВЕСТА ТРЕВЕЛ " туристична фірма, яка вибрала основним напрямом своєї діяльності організацію екскурсійних турів по Україні. Для запорожців відкрилася унікальна можливість побувати в самих цікавих і гарних місцях нашої країни, познайомитися з пам'ятками архітектури, історичними пам'ятками і чудесами природи, відкрити для себе щось нове і суперсучасне. Сьогодні " ВЕСТА ТРЕВЕЛ " молода динамічно розвивається, яка буде рада надати у Ваше розпорядження сили і досвід свого колективу і допоможе Вам заощадити час і гроші, створюючи максимальний комфорт в роботі. За бажанням замовника компанія забронює будь-який з сотень кращих турів до Туреччини, Єгипту, Чорногорії, запропонує Вашій увазі масу цікавих і вигідних екскурсійних турів до Європи. Кожен з нас час від часу потребує того, щоб як слід підтримати і поправити своє здоров'я. Адже це - запорука Вашої подальшої успішної життя. Тому " ВЕСТА ТРЕВЕЛ " пропонує Вам поєднати приємне з корисним. Курортне лікування - ідеальний варіант з'єднати оздоровчі заходи і відпочинок. Клієнтами туристичної фірми " ВЕСТА ТРЕВЕЛ " є багато великих підприємств і організації м.Запоріжжя та Запорізькій області, як приватні, так і державні, школи, вищі навчальні заклади. Серед наших партнерів найкращі і надійні туроператори України, що забезпечує гарантію якісного обслуговування наших клієнтів за кордоном. Справжню подорож - особлива подія, зі своєю інтригою і таємницею. Воно може стати пригод ням і читатися, як хвацько закручений детектив, а може стати святом чарівним і вишуканим. У подорожі можливо все : стати Робінзоном на власному острові або капітаном яхти, мушкетером або власником замку. Можна перенестися в будь-яку епоху, вибрати місце дії і зіграти роль, яку хочеться зіграти!
 • Переосмислення старого, поглядом художника дає свої плоди у вигляді нової візуальної культури.
 • Фотосумки українського виробництва. Зроблено фотографами для фотографів. {іСкринка} – єдиний в Україні вітчизняний бренд по виробництву фотосумок. Фотосумки {іСкринка} для фотографів, які дбають про безпеку своєї камери і цінують стиль та індивідуальність. Переваги {іСкринка} Вітчизняне виробництво, яке не має аналогів в Україні Ідеальне поєднання смаку, безпеки та зручності Розроблено фотографами для фотографів Ручне виробництво з увагою до кожної деталі Можливість замовлення фотосумки під власні потреби та бажання (модель та матеріали)
 • Творча діяльність Спілки спрямована на розвиток та популяризацію в світі української фотографії, в тому числі професійної. З цією метою НСФХУ активно займається організацією та проведенням національних і міжнародних фотоконкурсів, масштабних фотосалонів та виставок, влаштовує учбові семінари та майстер-класи іменитих фотохудожників. НСФХУ в своїй діяльності сповідує інноваційні підходи до розвитку фотомистецтва, що ґрунтується на передовому світовому досвіді.
 • ART – об’єднання «Kievphotos-Hall» існує з 2012 року. Спеціалізується на організації фотофестивалів, фотовиставок, майстер-класів та лекцій.
 • Проект "SUNCATCHERS" - це яскравий симбіоз фотоподорожі, навчання і відпочинку в колі однодумців. Проект «Ловці Сонця» займається проведенням виїзних заходів (фототурів); організовує лекції, майстер-класи, воркшопи відомих фотографів; проводить творчі вечори та travel зустрічі. Виступає за дбайливе ставлення до природи та спрямований на популяризацію фототурізма.
 • ФотоФест - це спільнота фотографів і моделей, об'єднана загальними інтересами - Фото в форматі близькому до TFP. Ми (всі разом - всі учасники Фотофеста) самі собі створюємо компанію і оточення, в якому знайомимося і спілкуємося. Структура Фотофеста в Фейсбуці (посилання де тут що) Официальная информация и новости от оргов - СТРАНИЦА “ФотоФест”: facebook.com/ua.fotofest Загрузка фотографами фоточек в альбомы - ГРУППА “ФотоФест [альбомы]”: facebook.com/groups/fotofest Мероприятия ФотоФест'а - это массовые коллективные фотосъемки всех желающих, фотографов и моделей в формате близком к TFP А массовые фотосессии - это лишь одна, хотя и ключевая составная мероприятий ФотоФест'а... но не только! Всё намного интересней и разнообразнее. Но даже сам формат массовых фотосессий имеет свои уникальные традиции, например: Фотофест - это массовость и (в отличие от индивидуальных и потретных съёмок и съёмок одной модели "в кустах"), с композициями съемки, где в одном кадре принимают участие несколько или множество моделей в образах. Фотофест (в плане времяпроведении на мероприятии) - это тусовка выходящая за рамки только лишь фотографирования. Как минимум - это непрерывный процесс общения постоянных участников и знакомства с новыми. Фотофест (в плане образов и постановки сюжетов фото) - это чем-то похоже на косплей или моделирование (как в страйкболе), отчасти на "реконструкцию", это такая тематическая костюмированная тусовка, когда не только модель в образе, но и локация и атмосфера соответствующая. В идеале - это когда в образах даже Фотографы (такое бывает на ежегодном праздновании ДР ФотоФеста с традиционной темой - Хиппи). Чем больше образы соответствуют теме - тем больше происходит погружение в атмосферу заданной тематики Фотофест (в плане тем) - мы всегда стараемся организовать такую яркую и антуражнаю тему, которая будет итнересной для всех присутсвующих. в которой максимально возможно погрузиться в атмосферу по заданной тематике, Уникальность ФотоФеста Уникальный формат атмосферы старого доброго ФотоФест'а - это такой формат, где можно получить удовольствие не только от результата в виде ярких и интересных фото своего образа, а и от самого процесса (!) нахождения на мероприятиях и активного участия в ФотоФест'е Но главное отличие Фотофеста от бесчисленных фотомероприятий (фотосетов, фотопленнеров, и прочих встреч на фото-тему) - это посещение мероприятий не только для фото (хотя это является ключевым аспектом), а так-же и для интересного совместного времяпровождения, общения, новых знакомств, расширения круга единомышленников, поддержания давней тусовки и круга общения, нахождении друзей по разуму и по интересам. Наши постоянные участники приходят на мероприятия как раз из-за формата, который подразумевает значительно большее, чем просто фотографирование. Формат нашей тусовки далеко выходит за рамки формального фотографирования, как это происходит на многочисленных фотосетах и фотопленнерах. Тот формат когда все "сбежались, фотографы разобрали моделей, пофоткались, разбежались" - это не про нас. У нас всё намного интереснее и разнообразнее. Об оргах (организаторах) Орги это делают в первую очередь - для возрождения, сохранения и развития традиций старого доброго настоящего (!) ФОТОФЕСТа (vk.com/kiev_fotofest и его продолжение на ФБ fb.com/ua.fotofest), поддержания многолетней тусовки старых друзей и знакомства с новыми. Оргам это нужно в равной мере, как и всем участникам. Орги, в плане организации мероприятий, рАвно как и все участники никому ничем не обязаны. Орги - такие-же участники как и вы, только по-волонтёрски, добровольно нагрузившие себя организацией мероприятия, вкладывая своё личное время и усилия И ещё раз для "особо требовательных", "критиков" и вечно недовольных: "орги никому ничем не обязаны"- учитывайте это 😉). С чем Вы придёте в нашу тусовку - то Вы и будете чувствовать в ответ 🙂 В первую очередь это сообщество, клуб по интересам, поэтому каждый может принять участие в соорганизации предложив конструктивную помощь или всячески содействуя в организации мероприятий. Пару слов из истории Начало Фотофеста было положено ещё в 2009м году, и все мероприятия проводились на базе ВК, теперь же, по известным причинам всё на базе Фейсбук vk.com/kiev_fotofest - тот самый, настоящий старый Фотофест с 2009 до 2014 года на базе ВК (недоступно в связи с рядом событий). facebook.com/ua.fotofest - страница ФОТОФЕСТ, является продолжением традиций того самого Фотофеста основанного в 2009м и возрождением уже здесь, на базе Фейсбук. Зачем нужно приглашать друзей и знакомых? Чтоб для всех расширить круг знакомств и общения, найти "того самого" фотографа, или "ту самую" модель, найти единомышленников, сделать больше качественных и разнообразных фото, обменяться опытом и конструктивно и интересно провести время в широком кругу единомышленников, общем - нетворкинг среди фотографов и моделей. ФотоФест был и остаётся некоммерческим. Участие в сообществе и посещение мероприятий - бесплатное. В общем присоединяйтесь, будет интересно!
 • Free Event - Безкоштовні Заходи | Спільнота-агрегатор безкоштовних заходів. Простір нетворкінгу. Молодіжний некомерційний соціальний проект. Група-агрегатор івентів для любителів цікавих безкоштовних заходів, напр: Шоу, перфоманси, покази, зустрічі, фотоівенти, проекційні шоу, свята, показ фільмів, музичні концерти, фестивалі, виставки, майстер-класи, мітапи, лекції, семінари, конференції… Ще може кому що попадеться або прийде в голову… …і все все все, що може бути цікавим і корисним (І обов'язково free) Якщо вам щось цікаве трапиться по Києву - теж можете постити тут. А якщо йдете - ставте лайк в стрічці під заходом (щоб інші френди бачили) Адміни періодично особисто відвідують різні цікаві івенти і тому почали збирати їх в одному місці (в цій спільноті), чого й іншим бажаємо 😀
 • Ідея Фотоклубу - позитивна критика фоторобіт (без переходу на Особистості) (Прийнятні формулювання: - Я б на Твоєму місці ...) Обговорення нових тенденцій і класиків фото мистецтва. Заборонена реклама, комерційні питання і НЕ обгрунтовані «наїзди» на Особистості.
 • Київський Фотоклуб «9×12» («Дев'ять на дванадцять») з'явився в Києві в січні 1997 року під час нетривалого видання однойменного фотографічного журналу. Числа в його назві відповідали найменшому формату чорно-білого фотопаперу для аматорських знімків і розміру великих професійних слайдів. На клубних зустрічах відбувається обговорення фоторобіт і проходять заняття навчальної групи. Учасниками – є люди різного віку та професій. Надіємось, що фотоклуб буде поповнюватись творчими та енергійними людьми, а для теперішніх учасників стане гарною платформою для саморозвитку та реалізації. Основним напрямком діяльності є неформальна освіта та спілкування, навчальні фотопоїздки, організація фотовиставок учасників і співпраця із фотоорганізаціями України та зарубіжжя. За останні 5 років встановились дружні відносини із фотоклубами України, Польщі, Словаччини, Чехії. У 2012 році клубу виповнилось 15 років. Започаткував і керував ним Андрій Чекановський, із вереня 2011 року керівником є Ніна Ліщук. Отже, якщо ви обожнюєте спостереження за навколишнім світом та цікавитесь тим, як його можна зафіксувати за допомогою фотокамери, ласкаво просимо до фотоклубу «9х12»! З вересня по травень, щоп'ятниці з 19.00 в клубі «9×12» проходять навчальні заняття та обговорення робіт. Приблизно раз на місяць влаштовуються спільні виїзди на фотосесії. Клуб відвідують не лише фанати художньої світлопису, але і шанувальники сімейної зйомки на пам'ять, бажаючі навчитися фотографічному «правопису» або примножити свої знання. Навчання тут безкоштовне, існує невеликий членський внесок. «9×12» знаходиться по вул. Академіка Корльова 5а, в приміщенні Клубу «Берегиня» (корпус пенсійного фонду).
 • Готель "Пектораль на Хортиці" розташований на острові Хортиця, всього за 250 метрів від громадського пляжу. До послуг гостей безкоштовна парковка та номери з кондиціонером. Номери готелю оформлені у традиційному стилі та укомплектовані холодильником і телевізором з кабельними каналами. Всі вони містять окрему ванну кімнату з душем і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. Гості можуть скуштувати страви європейської та української кухонь у ресторані готелю і випити напій в барі. Найближча автобусна зупинка розміщена за 1 км від помешкання. Відстань до аеропорту Запоріжжя складає 26 км, а залізничний вокзал "Запоріжжя-1" розташований за 17 км від готелю "Пектораль на Хортиці".
 • Головною метою Організації є всебічний розвиток і пропаганда фотомистецтва та культури, зростання внеску фотомитців у духовне життя суспільства, втілення в життя культурно-мистецьких заходів регіонального, національного та міжнародного рівня; організація та проведення творчих конкурсів, виставок, авторських вечорів, фестивалів, семінарів, тренінгів, тощо; сприяти співпраці з педагогічними колективами навчальних закладів, організовувати та проводити навчальні курси школи фотографії, майстер-класи, лекції; сприяння обміну культурними цінностями, співробітництву між діячами культури і мистецтва України та зарубіжжя; та інше
 • Курс для початківців фотографів і фотолюбителів в Одесі ЩО ТАКЕ КУРС "Навчаємося РАЗОМ"? Це систематизований курс лекцій і практичних занять, який дає базові знання в трьох напрямках: Техніка і принципи отримання якісного зображення; Основи композиції і побудови кадру; Практична зйомка і аналіз відзнятого матеріалу. Крім того, це додаткові базові курси для тих, хто планує зробити фотографію своєю професією: Основи студійної зйомки Сімейний та весільний фотограф Основи предметної і рекламної фотографії Основи цветокорекціі і ретуші
 • Ми раді допомогти Вам обрати свій персональний шлях до Запоріжжя!
 • Школа-студія "Фотомайстер" з 2005 року працює на базі професійної рекламної фотостудії Олексія Абрамова. Більше 10 років надає фотолюбителям і професіоналам послуги навчання фотографії і ретуші, оренди студії, базу даних професійних фотографів, проводить фототури, організовує фотовиставки, фестивалі фотографії, бере участь в житті українського професійного фотографічного спільноти і аматорських об'єднаннях. Наш креативний простір є сучасним коворкінгом для роботи фотографів-фрілансерів зі своїми клієнтами, відмінно підходить для проведення семінарів, майстер-класів, кастингів і творчих зустрічей. На своїй базі або на виїзді наші фотографи роблять фото і відео послуги будь-якої складності. Портфоліо і актуальні роботи студії можна подивитися на нашій сторінці в FB.
 • Мистецтво фотографії • Сучасне мистецтво • Події та конкурси
 • PANDORA CREATIVE HUB - це 1500 м² творчого простору, для фото, відео зйомок, тренінгів, виставок, показів та інших заходів. Шість абсолютно різних за стилем знімальних павільйонів з бюджетним і топовим світлом, природним освітленням, інтер'єрами, декораціями і реквізитом.
 • Інтернет-магазин «ФОТОФОНД» - є своєрідною електронної вітриною двох київських роздрібних фотомагазинів "Фотолавка" і "Фотомайстер", які пропонують покупцям найширший асортимент товарів і послуг. Протягом, без малого, 15 років майданчик надає все що потрібно фотографу: від нарізного адаптера до сучасного освітлювального приладу; від вузької чорно-білої плівки до комплекту хімії для проявлення слайда в домашніх умовах. В основу роботи компанії ФОТОФОНД закладені три основних принципи, які і досі залишаються нашою візитною карткою: підтримка творчості наших замовників, високий професіоналізм та великий досвід персоналу і доступність максимально широкого спектра сучасних і ретро технологій для всіх захоплених фотографією.