🇬🇧 Benro Precision Machinery

Benro (Benro Precision Machinery) заснувалася в 1996-му році і, співпрацюючи з японським підприємством, стала виробляти професійні штативи для фотоапаратури. У 2002-му році компанія розробила свій власний товарний знак і почала торгувати низкою товарів під назвою Професійні головки і штативи BENRO. Завдяки інноваційному інструментарію, правильної механічній обробці і відмінно навченому колективу розробників і дизайнерів компанія Benro безперервно вдосконалює свій товар.

Benro (Benro Precision Machinery) – китайський виробник фотоаксесуарів. Компанія була заснована в 1996 році. Спочатку просто займалася виробництвом штативів для сторонніх виробників. Однак в 2002 з’явилася власна торгова марка і почалося виробництво штативів та аксесуарів до них.

Головний офіс компанії розташований в Таньжоу, Китай. Є власна фабрика, де виробляється фірмова продукція.

Сьогодні марка Benro відома у всьому світі завдяки своїм фото- і відео-штативам, запатентованих голівках до них, а також різних аксесуарів. Штативи Benro набули популярності серед фотографів завдяки своїй легкій вазі, але при цьому надійної конструкції, виконаної з якісних матеріалів.