🇬🇧 Canon Inc.

Корпорація Ке́нон (англ. Canon Inc., яп. キヤノン株式会社), головний офіс якої розташований в Токіо (Японія), — один зі світових лідерів в області створення цифрового обладнання для користувачів як для офісів так і для домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції в сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. В наш час освоює високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи цінні комерційні рішення.

Canon Ukraine є частиною Canon Europe, яка налічує близько 11 000 співробітників в регіоні EMEA.

Наша глобальна компанія, заснована в Японії в 1937 році з метою виробництва камер кращої якості. Наша пристрасть до Сили зображення допомогла нам стати світовим лідером в області рішень для візуалізації для споживачів та підприємств.

Ми інвестуємо значні кошти в I & D для вдосконалення можливості зростання та процвітання творчості наших клієнтів. Починаючи від фотографів-аматорів і закінчуючи професійними компаніями друку, ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати свою пристрасть до зображення.

Ми вважаємо, що ми завжди повинні враховувати інтереси суспільства і навколишнього середовища і пишаємося нашою корпоративною філософією: “жити і працювати разом на загальне благо.